webdesign
reference
webhosting
ceník služeb
objedávka služeb
kontaktní informace

webdesign

Internet Publishing Vám vytvoří profesionální internetové stránky s využitím nejmodernějších technologií. Vaše stránky mohou být naprogramovány ve standardním HTML kódu, ale také v programovacím jazyku PHP4 s využitím databáze MySQL nebo uživatelských zdrojů ODBC, technologií JavaScriptu, WAP aplikací nebo také mohou obsahovat multimediální Macromedia Flash aplikace.

Tvorba reklamních proužků a objektů
Každá nová prezentace musí dát o sobě vědět. Jeden z nejúčinnějších způsobů, jak dát internetovým uživatelům na vědomí existenci Vaší prezentace a nabídku Vašich produktů či služeb, je reklamní kampaň na Internetu. Pro účely reklamní kamapaně Vám vyrobíme reklamní proužek (banner), který bude svým grafickým a funkčním (v případě aplikace Flash) provedením důstojně reprezentovat Vaši internetovou prezentaci. Stačí jen říci...

Skenování
Pokud bude potřeba, naskenujeme Vámi dodané fotografie nebo jiné předlohy, abychom je mohli v digitalizované podobě umístit na Vaši internetovou prezentaci.

Úpravy fotografií v digitální podobě
Naskenované fotografie či jiné předlohy upravíme tak, aby byly v co nejvyšší kvalitě. Také zajistíme úpravy jako ořez, retuši atd.


Úvodní stránka
 
   © 2000-2002   Internet Publishing